Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Śródmieście. Współpracujemy z niemal wszystkimi ubezpieczycielami z polskiego rynku. Działamy na terenie Warszawy- Śródmieścia. Jeśli potrzebujesz podprogowej w okolicach Śródmieścia sprawdź, czy obsługujemy również twoje assistance. Holowanie auto lawetą skierowane jest do mieszkańców całego miasta stołecznego Warszawy.

Posiadamy doświadczenie w branży samochodowej wypracowane przez wiele lat, dlatego właśnie jesteśmy niezwykle skuteczni. Gdy awaria jest prostego typu, może zostać usunięta od razu, natomiast gdy jest poważniejsza, proponujemy zwykle wizytę w wyspecjalizowanym warsztacie.

W ramach twojego assistance mechanik o stosownej wiedzy może usunąć usterkę w twoim samochodzie. Dzięki obecności na rynku przez lata nasza firma wypracowała dużą ilość kontaktów do firm   godnych zaufania. W razie potrzeby wskażemy w profesjonalne miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną zdiagnozowane i rozwiązane permanentnie. Gdy wyrazisz taką chęć możemy odholować twoje auto w miejsce jakie określisz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Warszawie- ŚRÓDMIEŚCIE Północ
I OKOLICACH